Czym są kurtki 3w1? Autor : Martens kategoria: Turystyka - informacjeKurtki 3w1 to szybkie rozwiązanie dla wszystkich osób, które za jednym razem chcą kupić kurtkę na każde warunki pogodowe. Wielofunkcyjne kurtki to nowoczesne rozwiązanie. Rewelacyjnie sprawdzą się w mieście, czy też poza miastem. Kurtka 3w1 to znakomite rozwiązanie na cieplejsze jak również bardziej mroźne dni. Składa się z wewnętrznej ocieplającej warstwy oraz z zewnętrznej warstwy, która jest odporna na deszcz i wiatr. Przy takim rozwiązaniu obydwie warstwy pozwalają oddychać naszej skórze, gwarantują wspaniałą wentylację. Kurtka wraz z wewnętrzną warstwą ocieplającą może być idealnym wyborem podczas chłodnych dni.


Po odpięciu wewnętrznej warstwy ocieplającej może służyć jako kurtka przeciwdeszczowa. Warstwa wewnętrzna kurtki, włożona do plecaka może służyć jako polar, który w chłodniejsze dni zagwarantuje nam uczucie ciepła. Należy zwrócić uwagę na modele z kapturem odpiananym, który posiada system odpowiednich ściągaczy 3D, za pomocą których kaptur może być dopasowany do głowy. System ten zapewni maksymalną wygodę podczas poruszaniu głową. Zamki w kurtkach 3w1 są laminowane i zarazem wodoodporne, dzięki czemu trzymanie wartościowych przedmiotów w takich kieszeniach jest bezpieczne. Kurtka 3w1 to świetny wybór dla osób uprawiających sporty zimowe, fantastycznie sprawdzą się do uprawiania snowboardu, jeżdżenia na nartach czy łyżwach. Kurtki te możesz używać podczas podróży do pracy, czy na wędrówki ze znajomymi. Do wyboru mamy damskie modele (taliowane w pasie) oraz męskie.

Kurtki 3w1 to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort i swobodę w ruchach. Kurtki sportowe 3w1 gwarantują komfort jednocześnie wyglądają fantastycznie. Kurtki męskie charakteryzują się krojem dostosowanym do sylwetki, stworzone z odpornego materiału w ciemnych kolorach z interesującymi, kolorowymi akcentami. Damskie kurtki posiadają bogatą paletę kobiecych kolorów. Każdy znajduje coś dla siebie! Napiszcie w jakich kurtkach 3w1 chodzicie!!!

 Zobacz również:

Kurtka 4F T4L15.KUMT003

Kurtka 3w1 damska Alpinus Makanda 

Kurtka męska 3w1 Canno Hi-Tec

Męska kurtka 3w1 Magnum Biotit