Kurtka do biegania męska Salomon Motion Fit Fast Wing Jacket Autor : Martens kategoria: Sprzęt sportowy
Produkt dostępny w sklepach:
Specyfikacja:


marka: Salomon
kieszenie: Kieszeń z portem audio
ochraniacz brody: tak
materiał: 100% nylon Rip-Stop
elementy odblaskowe: tak
profilowane rękawy: tak
zamki YKK : tak
systemy: AdvancedSkin Shield, Active Fit, Motion Fit


Kurtka Motion Fit Fast Wing Jacket to złączenie komfortu z funkcjonalnością. Zamykana na zamek kieszeń ma wyjście audio, przeprowadzić możne przez nie przewód słuchawkowy od urządzenia do słuchania muzyki. Pomyślano też o naszym bezpieczeństwie. Kurtka ma detale odblaskowe, które zwiększą naszą widoczność gdy jest już ciemno.


Jednym z plusów kurtki jest jej waga. Jej rewelacyjna lekkość, małe wymiary po schowaniu pozwalają bez kłopotu zabrać ją ze sobą, a w razie zmiany pogody zapewni Ci wygodę w bieganiu. Kurtki Salomon Motion Fit Fast Wing Jacket nie będziesz na sobie odczuwał, jednakże dzięki zastosowaniu AdvancedSkin Shield skutecznie chroni przed wiatrem jak również zachowuje równocześnie odpowiedni poziom oddychalności.

Technicznie zaawansowana kurtka do biegania Salomon posiadająca krój Active Fit opracowanym z założeniami MotionFit Running. Wszystko to zapewnia swobodne ruchy i nieograniczoną swobodę podczas biegania. Zapewnia to nieoceniony komfort podczas zawodów biegowych, treningów, przebieżek, biegania w górach.

Salomon Motion Fit Fast Wing Jacket