Kurtka zimowa puchowa męska Troposphere DF O2+ 2L 20.000 Jacket Men Jack Wolfskin Autor : jacket kategoria: Sprzęt turystyczny
Produkt dostępny w sklepach:Kurtka na zimę Jack Wolfskin wypełniona nowym puchem powstałym z połączenia naturalnego puchu z kaczek białych oraz technicznych włókien Fibercloud. Właściwości wypełnienia zapeniają utrzymanie komfortu cieplnego w niskich temperaturach, a jednocześnie kurtka jest małej wagi. Dodatkowe zabezpieczenie przed dostawaniem się pod kurtkę powietrza zimnego zapewniają wewnętrzne mankiety z microfleece.


Zastanawiasz się zapewne, czy kurtka zimowa może być ciepła i równocześnie niewielkiej wagi i cienka? Wolfskin pokazuje, że jest to realne. Rewelacyjny stosunek ciepła do wagi gwarantuje nam połączenie dwóch niezawodnych materiałów: puchu naturalnego z ociepliną syntetyczną. Zewnętrzna warstwa kurtki zawiera membranę Texapore O2+ o wysokim współczynniku wodoodporności i oddychalności. Membrana zatrzymuje wilgoć zewnętrznego pochodzenia, dzięki czemu kurtka Troposphere fantastycznie sprawdza się w czasie opadów deszczu, śniegu jak również przy intensywnym wietrze. W momentach kiedy wzmożona aktywność spowoduje nagromadzenie się gorącego powietrza jego nadmiar odprowadzą zamki systemu Vent Support. Kurtka Troposphere Jack Wolfskin ma praktyczne kieszenie do bezproblemowego przenoszenia niezbędnych drobiazgów. W Środku kurtki mieści się obszerna kieszeń zamykana na zamek - wspaniała na telefon, zwłaszcza że zawiera wyjście na kabel słuchawek. Dodatkową wygodę noszenia gwarantują zamki błyskawiczne wentylacyjne pod pachami, które można rozsunąć w razie potrzeby.

Zobacz również:

Selenium Down Jacket Women Jack Wolfskin

Svalbard Jacket Men Jack Wolfskin