Kurtki w Góry Autor : Martens kategoria: Sprzęt turystyczny
Produkt dostępny w sklepach:Chciałbym poruszyć temat kurtek trekkingowych lub potocznie nazywanych kurtkami w góry. Jakie modele polecacie, na jakiej marce się zawiedliście? Proszę podzielcie się przemyśleniami!


Myślę, że nie jest to ważne, czy wybierasz się w Tatry, na Babią Górę czy zdobywać pobliskie szczyty. Do kazdej wycieczki musisz być odpowiednio przygotowany i nalezycie wyposażony. A dobra kurtka to raczej podstawa.

Kurtka 4F

Na pierwszą zajawkę pójdzie kurtka polskiej marki 4F - kurtka męska T4L16-KUM001. Według opisu producenta jest to raczej kurtka na okres wioseny oraz letni (latem, szczególnie w wyższych górach kurtki też się przydają). Kurtka nie waży zbyt wiele, więc swobodnie możesz ją wrzucić do plecaka. Wszysty na stałe kaptur ochroni Ciebie przed wiatrem i nie ogranicza naszego pola widzenia. Kurtka zabezpieczy nas przed wiatrem oraz wilgocią. Posiada dwie boczne kieszenie i jedną kieszeń wewnętrzną na róznego typu drobiazgi. Kurtka męska T4L16-KUM001 posiada również wszyte odblaski, które powinny zapewnić nam bezpieczeństwo po zmroku.

Zobacz więcej w sklepach: