Leica C Autor : tent kategoria: Polecane produkty
Produkt dostępny w sklepach:Cyfrowy aparat Leica C wyróżnia się też fantastyczną prędkością - potrafi zapisywać seryjne zdjęcia z prędkościa 10kl/s. Także system AF potrzebuje bardzo mało czasu, a praca jego jest niemal niezauważalna, co pozwala posiadaczowi skupić się w głównej mierze na kadrze a także odpowiednim momencie - Leica C wykona za niego resztę. Oczywiście istnieje też alternatywa manualnego ustawienia każdego z najważniejszych parametrów ekspozycji, co na pewno docenią użytkownicy mający już doświadczenie w robieniu zdjęć. Specjalny pierścień na obiektywie można tak skonfigurować, żeby zmieniał dowolny parametr ekspozycji. Fotografie i nagrania video można natychmiast udostępniać między urządzeniami dzięki modułom NFC i Wi-Fi wbudowanym w aparat. Funkcja NFC umożliwia bezprzewodowe wyzwalanie migawki z innego urządzenia, a także np. zapisywanie bezpośrednie zdjęć w pamięci smartfona albo innego sparowanego urzadzenia. Leica C umożliwia nagrywanie materiału wideo w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080) przy prędkości 60kl/s, zapewniającej płynny obraz.


Obiektyw o ogniskowej 28-200 mm pozwala na fotografowanie szerokiego spektrum tematów - od ujęć szerokokątnych ogólnych, poprzez portrety, na dużych przybliżeniach kończąc. Ogromna czułość matrycy zagwarantuje idealne fotografie w słabych warunkach oświetleniowych, najczęściej w połączeniu z optyczną stabilizacją obrazu (O.I.S.), która redukuje efekt drżących rąk, dzięki czemu fotografie będą czyste i nieporuszone nawet w trakcie robienia zdjęć na maksymalnych wartościach ogniskowej. Na uwagę zasługuje również tryb makro, który pozwala na uchwycenie przedmiotu mieszczącego się w odległości już 3 centrymetrów od aparatu. Rozdzielczość 12.1 mln pikseli zagwarantuje znakomitą własność wykonywanych zdjęć, oraz pozwoli na ich drukowanie nawet w rozmiarze A3 bez znaczących spadków jakości. Aparat Leica C posiada nowy 0.2-calowy elektroniczny wizjer oraz 3-calowy wyświetlacz LCD, dzięki czemu użytkownik dopasować może sposób fotografowania do własnych potrzeb.

Prestiżowy aparat kompaktowy Leica C , o 12 megapikselowej matrycy oraz obiektywie zaopatrzonym w przybliżenie 7 krotne. Ogromny maksymalny wlot przysłony pozwoli robić fotografie w gdy nie mamy zbyt wiele światła oraz z tłem rozmytym, często pożądanym w trakcie robienia portretów. Tryby artystycznej kontroli i retuszu artystycznego zawierają 15 efektów-filtrów, dzięki którym nawet najzwyklejsze fotografie mogą zostać rewelacyjnymi dziełami. 13 spośród tych efektów można również zastosować do zdjęć panoramicznych.

Zobacz więcej w sklepie: